Przegląd produktów Berotex

Dziś mam dla was 5% zniżki w związku ze współpracą ze sklepem Berotex.  Jednorazowy kod "lolajoo" dla wszystkich nowych klientów.
Tym samym napiszę kilka słów o produktach, które używałam a pochodzą z tego sklepu.
Zaczniemy od materiałów. Mianowicie siatka dystansowakodura, rip-stop i oxford oraz materiały na podszewki : wigofil, podszewka kaletniczataffeta .
Wszystkie materiały sprawują się świetnie. Poważnie. Kodura nie pęka, jest wytrzymała. Rzeczy uszyte z tych materiałów są w ciągłym użyciu i spełniają wszelakie warunki na nie nałożone. Ze względu na użytkowanie tkaniny Oxford w ciężkich warunkach atmosferycznych, straciła ona nasycenie koloru od strony wierzchniej. Czyli górna część daszka wyblakła, ale nie oszukujmy się, pewnych rzeczy się nie przeskoczy a słońca nie ubłaga. Podszewki ładnie stabilizują uszytą rzecz.


Wszelkie dodatki plastikowe i metalowe są wykonane solidnie. Są trwałe i ładnie się prezentują.

Mam za sobą wiele nici kaletniczych, te które użyłam do szycia daszka nad ławkę ogrodową muszę pochwalić. Ładnie się nimi szyje, są gładkie i mocne. A sznur wykorzystany do jego zamontowania, jest naprawdę solidny i dość śliski więc świetnie się sprawdził w tym miejscu.

Jeśli macie potrzebę zaopatrzyć się w jakieś materiały tego typu serdecznie zachęcam do skorzystania z 5% rabatu.
Komentarze