Różowy patchwork  poniedziałek, stycznia 04, 2016    Etykiety:,, 
W końcu udało mi się skończyć kapę na łóżko Ani.
Szyłam ją ok 1,5 roku. Gdy była prawie skończona, stwierdziłam, że absolutnie tak być nie może bo jest krzywo , brzydko i wogóle słabo.
Dlatego porozcinałam i raz jeszcze chciałam zszywać, ale za mało materiału mi się zrobiło i musiałam dokupić. A jak już kurier je doniósł to akurat nie miałam czasu i tak się to wszytko ciągnęło.
Pod spodem jest zielony polar minky , z którego będą jeszcze pewne dodatki do Ani pokoju i wtedy pokażę.
Trochę wyszła mi narzuta za wąska. Znaczy najpierw taka miała być, ale po 1,5 roku zmieniłam zdanie i musiałam ją poszerzyć i te romby nie wchodziły w grę bo już miałam brzeg docięty przecież i mamy taką ściemę i kwadraty. Ale w sumie są tylko na części zwisającej i  prawie wygląda jakby tak miało być już w 2014 roku :D7 komentarzy:

 1. Jakbyś nie powiedziała o tych zwisających kwadratach to faktycznie uznałabym, że tak miało być. To może tego się trzymaj ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj matka, luzuj. Dziecko zadowolono, paczlorek jak ta lala, trzeba się cieszyć!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyszła :) Jak cięłaś romby (kwadraty?) na narzutę, to każdy osobno, czy składasz materiał i wszystkie na raz wycinasz? I nożyczkami czy nożykiem krążkowym?

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny

  http://eskucinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ambitby to był plan :) za to realizacja super. Gdybyś nie zwróciła uwagi na kwadraty to myślałabym, ze tak właśnie miało być! Efekt - rewelacja!

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze to miód cud i malina :) Bardzo za nie dziękuje.