Szczególne działy w Burdzie - moda komunijna  piątek, listopada 21, 2014    Etykiety: 
Przeglądając zapasy Burdy, szukając pewnej rzeczy, postanowiłam nie robić 'pustych przebiegów' i przy okazji stworzyć rozdziały dla siebie, tak aby w przyszłości łatwiej mi było coś znaleźć. A że mam tego bloga, to sobie pomyślałam, że może komuś takowe informację się również przydadzą.
Wyłuskałam 4 działy. Moda komunijna, męska, ślubna i ciążowa.
Dziś pierwsza część - KOMUNIJNA.

Burda 2/2005


Burda 2/2006


Burda 2/2007
Burda 2/2009Burda 2/2011Burda 2/2012
Burda 2/2014


Zdjęcia pochodzą z osinka.ru i burda.pl.11 komentarzy:

 1. Jak zawsze praktyczna! Uwielbiam ten Twój tekst: "żeby nie robić pustych przebiegów". Wielkie dzięki za kawał dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Proponuję jeszcze jeden dział - bielizna nocna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo widzisz, jak zwykle genialne pomysły się Ciebie trzymają ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. akurat w tej materii Burda jest constans w lutym zawsze komunie, w kwietniu - śluby, ciąże chyba traktują czerwcowo a faceci wrzesień? bo sierpień to chyba u "nich" szkoła ale zestawień nigdy dość, zawsze się komuś przydadzą

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry pomysł z tym zestawieniem. Ile razy szukając jakiegoś wykroju przewertować trzeba wszystkie Burdy od początku (chociaż mam ich niewiele pewnie w porównaniu do Ciebie). Ja z kolei planuję pobawić się w "grafika" i powycinać z burdowych zestawień modeli i posklejać w sukienki, spodnie, szorty, bluzki, płaszcze, kurtki. I wtedy druknąć do segregatora, żeby szukanie było prostsze. Ale to jak wena mnie najdzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. To ja czekam na dział moda dziecięca - wersja chłopcy bo jakoś mam dziwne wrażenie, że jakoś w burdzie dzieci to tylko dziewczynki :) Ale może dlatego, że moja wielka kolekcja burd to dopiero kilka sztuk :)
  Ale z pewnością wszelkie zestawienia ułatwiające poszukiwania w burdzie są bardzo pomocne bo przeglądając marnuje się strasznie dużo czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobry pomysł :) zastanawiałam się też czy nie zrobić sobie takiej ściągi z zawartością poszczególnych numerów żeby potem łatwiej było coś znaleźć ... ale jakoś brakuje czasu...więc z chęcią skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Doskonały pomysł:) Łatwiej będzie coś znaleźć. I stroje komunijne z Burdy bardzo ładnie wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny pomysł z tymi działami. Czasem mam wrażenie, że już nic nowego w Burdzie nie znajdę, przeróbki ciągle tych samych wykrojów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam!
  Fajny post - ściąga ;)..
  Śliczne te sukienki.. choć jak sobie przypomnę moją komunijną - to te raczej jakieś takie małe a ślubne... ;)

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze to miód cud i malina :) Bardzo za nie dziękuje.