Dziś ogłaszam konkurs w związku z kolejnym etapem mojego życia, bo zaczynam już jutro 30 rok życia.  wtorek, stycznia 17, 2012    Etykiety:,,, 
Tym długaśnym tytułem rozpoczynam owy post. Jak wyżej dało się dojrzeć kończę jutro 29 lat, zaczynam 30 więc ostatniego dnia jeszcze zrobię coś bajkowego, a mianowicie ogłaszam bajkowy konkurs. Ze względu posiadania 3 dzieci mój krąg zainteresowań i tematy, z którymi obcuję na codzień silnie dotyczą bajek i z tym związanych wydarzeń.Konkurs też będzie ich dotyczyć. Mianowicie raz w tygodniu bądź częściej, dziś planuje 10 takich odsłon i mam nadzieje, że się uda, będę prezentować zdjęcia, na których będą przedstawione scenki rodzajowe z jakiejś bajki. Żeby ułatwić nie będą one dotyczyły chińskich bajek ( bo musiałabym fotografować siebie w spódniczkach mini i skąpych majtkach), a będą scenkami z bajek, które zostały zekranizowane przez Walt'a Disney'a, bądź studio Pixar i są pełnometrażowe.
Żeby brać udział w konkursie trzeba wkleić na swoim blogu obrazek podlinkowany do tego posta. Takie małe coś.

A odpowiedzi trzeba pisać w komentarzach pod postem.Pod pierwszym odpowiedź do pierwszego, pod drugim postem z serii konkursu odpowiedź do pierwszego i drugiego jednocześnie w odpowiedniej kolejności itd. Będę wdzięczna za taką formę żebym się nie pogubiła jeśli będzie więcej niż 11 zainteresowanych zabawą.Więc np: pierwszy post dotyczy bajki np: 'O dwóch takich co ukradli księżyc', to w komentarzu pod nim piszemy ' o dwóch takich co ukradli księżyc' i dalej można pisać co się ma ochotę., drugi post z serii konkursowej dotyczy 'Muminków' , w komentarzu pod tym postem piszemy  'O dwóch takich co ukradli księżyc', 'Muminki' i co tam dusza zapragnie można dalej napisać.( 'O dwóch takich co ukradli księżyc', 'Muminki' to nie Disney).
Dziś na pierwszy ogień idzie bajka, którą planowałam pokazać jako druga, bo kreacja jest niedokończona, ale przy przymiarce Ania i Wojtek zaczęli się bawić i niewątpliwie trafili w tematykę i wyszło co wyszło, dość spontanicznie. Także sukienka jeszcze raz się pojawi gdy będzie całkowicie ukończona.A no i nagroda będzie do wyboru przez osobę, która wygra. Znaczy, która zostanie wylosowana jakoś tam losowo.Spośród poniższych rzeczy wybierze sobie jakąś, a ja jej ją uszyje w miarę możliwości ekspresowo, zapakuje, wyślę pocztą i będę czekać na info czy doszła. Ubranka nie są bardzo dopasowane, bo bez przymiarek to jednak czasem jest źle, a jeśli wygrana będzie z Gdańska to ciężko nam będzie się jakoś spotkać.
1.Model 125 burda 12/2011
2.Model 110 Burda 9/2010

 3. Model 121 Burda 8/2011


4.Model 109B Burda 7/2009
Jeżeli będzie ktoś nie szyjący, np: Pan który chce wygrać konkurs dla swojej Pani i dać jej coś co będzie na całym świecie sztuk 1, a powyższe bardzo nie odpowiadają to możemy się jakoś rozmówić niepublicznie. A co do kolorów to pełna dowolność i wola osoby wygranej.
A jutro ogłoszę urodzinowe candy. Jak szaleć to szaleć !!:)

10 komentarzy:

 1. Kopciuszek :)

  hahaha na pewno bardzo oryginalne candy, skąd wytrzasnęłaś na takie pomysł? :D Może być ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. no i wszystkiego najlepszego oczywiście! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kopciuszek jak malowany:) Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 4. 'Kopciuszek' - czy apostrofy też trzeba zachować ? :D Fajny pomysł. No i wszystkiego dobrego w kolejnym etapie życia :D

  OdpowiedzUsuń
 5. "Kopciuszek" :) 100 lat, 100 lat .
  P. S. Pomysłowy konkursik:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kopciuszek ;) oczywiscie
  wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kopciuszek
  Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kopciuszek , pozdrawiam i wszytskiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kopciuszek :) Za pozwoleniem dołączam do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze to miód cud i malina :) Bardzo za nie dziękuje.