Mamo, chodź zrobię Ci zdjęcie  piątek, kwietnia 18, 2014     
Na każdym rogu czeka na nas jakaś niespodzianka. Czasem jej najzwyczajniej na świecie nie zauważamy, czasem spadnie na nas tak mocno, że aż wstać ciężko. Ale zawsze tam jest. Zawsze coś ze zwykłego dnia jesteśmy w stanie dobrego wyciągnąć. Przynajmniej tego w ten świąteczny czas Wam życzę. Żeby nigdy nie zabrakło Wam wieczorem jednej myśli, która dotyczy czegoś miłego.....a wiecie, że mały uśmiech sąsiada, mega pyszna bułka, wielki deszcz gdy chodniki były już taaaakie brudne to dobre rzeczy. :) Więc jak widać wszędzie pełno. Może brzmi to troszkę dziwnie i naciągane i ja też nie latam z bananem na buzi cały dzień i nie wariuję w poszukiwaniu tych gestów. A gdy jestem zmęczona do granic możliwości i mam ochotę zabić każdego mijanego sąsiada nawet z najpiękniejszym uśmiechem , to czasem żadna dobra rzecz na horyzoncie nie da rady się pojawić. Ale czasem słyszę "Mamo, chodź zrobię Ci zdjęcie" .... i jest dobrze. :)

Niech Wam będzie dobrze, niech jajka pięknie zamieniają się w pisanki, dyngus będzie mokry do granic możliwości, baranki niech na zimę przygotują cudowną wełnę, kurczaki niech wyrosną na dorodne filety a szczęście wali do Was każdym możliwym źródłem. Niech radość Świąt Wielkanocnych powali Was na kolana i trwa :)

Poniżej seria zdjęć z serii " Mamo, chodź zrobię Ci zdjęcie". Nie ma jak wsparcie dzieci w sprawach bloga. :)
12 komentarzy:

 1. Zdjęcia są super! I dopiero teraz, oglądając Wasze fotki, uświadomiłam sobie, że to genialny pomysł, żeby kolejne zdjęcia zrobiła mi Pola (Brunka jeszcze nie będę angażować :)). Z tego może wyjść naprawdę coś fajnego, zupełnie inna perspektywa :)
  Wszystkiego co najlepsze dla całej rodzinki!

  OdpowiedzUsuń
 2. yyy zaskakująca jakość! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. No, na zdjęciach jest już zazwyczaj ok 20% mamy więc nie jest źle ;-)
  Wesołych, mokrych i jajecznych :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ujęcia może mało przydatne na potrzeby bloga, ale za to jakie oryginalne :D
  Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. super zdjecia ;)
  prosze przyjąć i zrobić przesunięcie

  OdpowiedzUsuń
 6. A jaki człowiek fotogeniczny na takich zdjęciach! Piękne:D Kolorowych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia podziwiam już od dłuższego czasu! Nawzajemnie, wesołego jajka! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjęcia robione przez dzieci są urocze :D Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Aśku dzięki Ci za ten wpis. Tego mi było trzeba! Dla Ciebie i całej Twojej wesołej rodzinki: ZDROWYCH, POGODNYCH, RODZINNYCH i po prostu CUDOWNYCH Świąt Zmartwychwstania Pańskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Praktyka czyni mistrza!! :)

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze to miód cud i malina :) Bardzo za nie dziękuje.