Hospicjum Cordis pod chmurką  sobota, października 13, 2012    Etykiety:,, 
Ostatnimi czasy mam tak mało czasu ...albo tak wiele rzeczy do zrobienia i dzieje się wiele i zmienia, że nie zrobiłam nic szczególnego dla Dzieci z Hospicjum - taki oto zestaw chmurek pogodynek do zabawy. Jeśli ktoś z Was znajdzie chwile czasu - niech coś zrobi, Dzieci się ucieszą.

11 komentarzy:

 1. Pomysłowe chmurki! Bardzo mi się podobają :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Radosne chmurki!Na pewno dzieciaczki się ucieszą:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne i kolorowe , na pewno dzieci się ucieszą , moje pluszaki już dotarły do Hospicjum i mam nadzieje, że też spełnią swoje zadanie ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ucieszyło mnie ,że takie śliczne chmurki zrobiłaś dla dzieci. To hospicjum znam , kiedyś jak się doposażali chciałam im uszyć firanki ,ale ktoś mnie tam ubiegł. Dobrze ,że jest tylu chętnych do pracy aby uśmiech wywoływać na twarzy dzieci:))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana sporo u ciebie tych chmurek,chmurki śmietankowe, chmurki w słoneczny dzień,chmurki gwiaździste i chmurka na której przysiadł,a moze zasnął księżyc :) Dzieciaczki będą przeszczęśliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja też już muszę się brać do roboty z tymi zabawkami dla hospicjum a jakoś czasu na wszystko za mało- śliczne te chmurki i tak ich dużo :-)
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Ci z całego serca! Chmurki są śliczne! Pozdrawiam Kasia

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze to miód cud i malina :) Bardzo za nie dziękuje.