Koszulki Wojtka  czwartek, stycznia 05, 2012    Etykiety:,,, 
Teraz przyznam się do sprawienia koszul Wojtkowi, jako mały przystojniak chodzi w koszulach dość często, ale jak widzę koszule dla takiego smerfa za np:55zł to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Dlatego strzeliłam mu 4 z jednego wykroju i kosztowało to jakieś 15zł razem z guzikami. Materiał w paski w spadku po babci i buszowaniu w piwnicy, a na koszulki dla takiego smyka idealny,  a zielony w darze od cioci Wojtka bo wie, że wtedy miał fazę na żabki i chodzić chciał tylko w zielonych rzeczach.


 Cena nie jest jedyną fajną stroną szytych koszulek. Można ozdobićje czym chcemy. Akurat wtedy Wojtuś kochał kotki.....

 i żabki. I wszytko było trzy. Więc stąd jest 'Give me tree' i fajna pamiątka.
 
A dorzucę jeszcze Wojtka w koszulce.5 komentarzy:

 1. Super te zielone koszule:) ta aplikacja to naprasowanka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację. Ciuchy dla dzieciaczków potrafią kosztować czasem więcej niż dla dorosłych, a wiadomo jak przecież dzieci szybko z nich wyrastają.. Miałaś ekstra pomysł na te koszule! A robiąc dodatkowo naprasowanki to można samemu zrobić takie cuda na tych koszulkach:D Twoje są doskonałym przykładem. 350 postów! to przecież prawie 1 dziennie!xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Producenci odzieży zarabiają krocie na ciuchach dla dzieci. Nie trzeba dużo materiału a ceny są wywindowane w górę jak dla dorosłego. Dlatego jak kiedyś będę miała dzieci to nie dość, że sama będę szyła dla pociech to jeszcze będę zaopatrywać się w lumpeksach w sweterki itp. bo na drutach robić nie potrafię:)
  Koszulki są śliczne, kolor obłędny i synek musiał super w takiej intensywnej zieleni wyglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Monika Magdalena : tak to są naprasowanki.

  Susanna: dokładnie to jest horror ile te rzeczy kosztują. Wśród moich znajomych krążą ubranka dla dzieci, bo nie ma sensu kupować, więc niektóre to zaliczyły 6 dzieci i ciągle dobre.

  OdpowiedzUsuń
 5. koszule - świetne! mój przedszkolak to też taki mały elegancik, jak mu zakładam koszulę z kołnierzykiem to mówi - zawsze mnie ubieraj tak elegancko :))

  OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze to miód cud i malina :) Bardzo za nie dziękuje.